METALLITÖÖDE TÄISTEENUSED

Firmast

EQUA on alates 1995 aastast tegelenud meditsiinitehnika komponentide ja haiglamööbli tootmisega, olulise rõhuasetusega ekspordile. Lai valik tootmistehnoloogiat nii EQUAs kui ka selle ISO9001 sertifitseeritud sõsarettevõttes AFTERONE võimaldab pakkuda metallitööde alast täisteenust alates CNC-treimisest ja-freesimisest kuni traditsiooniliste metallitöödeni välja.

Ettevõtte põhilisteks klientideks on rahvusvahelised meditsiinitehnika tootjad skandinaaviast ja kohalikud tootmisettevõtted. Kogemused kõrgete nõudmistega meditsiinitööstuses on andnud vajalikud teadmised ja kogemused pakkumaks kvaliteetset teenust iga sektori jaoks.  
Enamike pika-ajaliste koostööpartneritega on firmas sisse seatud Just-in-time tarnesüsteem, mis pakub suuremat lisandväärtust kliendi tootmisahelas.

EQUA teenused on kõrgelt hinnatud mitmete edukate skandinaavia kontsernide poolt. Esitame meeleldi referentse ülaltoodud väite toetuseks.

KVALITEETNE KEEVIS ON TOOTE SIGNATUURIKS

TOOTMISTEHNOLOOGIA

  • Laserikeevitus, TIG ja poolautomaat keevitus
  • CNC-frees- ja treipingid
  • 5-teljeline CNC-freespink robotlaadijaga
  • CNC- ja poolautomaatlintsaag
  • Traditsioonilised freesimise, puurimise, keermestamise ja lihvimise pingid
  • CNC ja NC plekipainutuspingid
  • Plekilõikuse giljotiin
  • Vineeri- ja poroloonilõikuse pingid jm. polsterduse töövahendid
  • Eraldatud mustmetalli ja roostevaba metalli töötlemise ruumid
  • Toodete komplekteerimise ruumid 1200 m2.

CNC TREIMINE ja freesimine

EQUA tootmishoones asuva sõsarettevõtte Afterone seadmepargiks on kaasaegsed CNC trei- ja freespingid, mis võimaldavad valmistada kõrget täpsust nõudvaid komponente.
Afterone ISO9001 sertifitseeritud tootmine on efektiivselt korraldatud, mis võimaldab klientidele pakkuda hea hinnatasemega teenust. Töötlemise hind pole, aga olulisim aspekt, mida firma kliendid väärtustavad. Täppistöö puhul peetakse olulisemaks täpseid tarneid, oskuslikku lõppviimistlust ja pakendamist ning tähtaegadest kinnipidamist, millele Afterone’s suurt rõhku pannakse.

METALLITÖÖD

EQUA-l on pika-ajaline kogemus nii tavaterase kui ka roostevaba terase töötlemisel. Põhirõhuks on kõrge kvaliteedi ja lisandväärtusega toodete või nende komponentide valmistamine. Põhilisteks allhanketöödeks on kliendi spetsifikatsioonide järgi meditsiiniseadmete (nt. operatsioonilauad, ja laboratooriumi seadmed) komponentide või valmistoodete valmistamine. EQUA konkurentsieelis rajaneb oskuslikes ja lojaalsetel töötajatel ning aastate pikkusel kogemusel. Lai tootmistehnoloogia valik, fokusseeritud ja avatud suhtlemisstiil klientidega on kõrgelt hinnatud EQUA koostööpartnerite poolt.

PROTOTÜÜPIDE VALMISTAMINE

EQUA on paljudel oma klientidel aidanud ideid ellu viia ja toodete prototüüpe valmistanud. Alates 1995 aastast on välja töötatud üle 100 erineva toote. Kuigi firma põhitegevuseks ei saa pidada prototüüpide valmistamist on selle võimaluse olemasolu täisteenendusele lisaväärtust pakkunud.
Lai tehnoloogia valik võimaldab valmistada erinevaid metallkonstruktsioone ja valmistooteid. Pinnatöötluse teenused (nt. elektropoleerimine, kroomimine, tsinkimine, anodeerimine) ja elektroonikatööd ostetakse teenusena sisse kohalikelt ettevõtetelt.

POLSTERDUSTÖÖD

EQUA on polsterdustöid teinud alates 1997 aastast. Firmas on polsterdustöödele spetsialiseerinud 5 vastava ettevalmistuse ja kogemusega töötajat. Allhanketöid tehakse suurtele meditsiinitehnika tootjatele Skandinaavias.
Tootmises on üle 200 erineva mudeli alates lihtsatest läbivaatuslaua polstritest lõpetades keerukate tikandõmblusega polstriteni.
EQUA valmistab polstreid läbivaatus- ja massaažilaudadele ning jõusaali seadmetele ja teostab ka nende vahetustöid.

KontAKT

Janno Joost

Tegevjuht

Tanel Joost

Juhataja

Equa OÜ (10255600), Lembitu 8, 50406 Tartu, Estonia
Tel. 738 4444