Wesco-lastekaubad-Equa

Alates 1998. aastast on EQUA OÜ Prantsusmaa firma Wesco ainuesindajaks Eestis. Wesco toodete valikus on üle 6000 lastele mõeldud mänguasja ja rehabilitatsiooni- ning tegevusvahendi. Lisaks leidub kataloogis hulgaliselt laste arendavaid mänge ja mängutubade mööblit ning sisustust. Tooted on enamjaolt mõeldud lastele suunatud kasvatus-, ravi- ja õppeasutuste töö kergendamiseks.

Wescol on ilmunud UUS mahukas 2023. aasta toodete kataloog, mis on eelkõige suunatud 0-12 aastastele lastele. Nagu kataloogi tiitel “Raising children to raise the world” viitab, keskendutakse eelkõige laste õppimise ja arenguga seotud vahenditele. Samas leiab kataloogist jätkuvalt ka traditsioonilisi Wesco tooteid.

Lähema huvi korral võtke palun ühendust Equa müügijuhiga telefonil +372 5624 3556 või saatke meile oma andmed info@equa.ee ja me saadame Teile Wesco toodete kataloogi. Kataloogi soovis märkige ära ka oma telefoninumber, sest kataloog on väga mahukas ja ei pruugi Teie postkasti mahtuda. Lastega tegelevatele asutustele on kataloogi saatmine tasuta.

Wesco tooteid toome maale tellimuse alusel. Tellimuse tarneaeg varieerub 2-7 nädala vahel, sõltuvalt hetke tellimuste seisust.

Wesco tooteid müüme ainult juriidilistele isikutele!

NB! Tellitud kaupu ei saa tagastada!

Wesco 2023. aasta online kataloogiga saate tutvuda SIIN.

Wesco 2023. aasta hinnakirja leiate SIIT.

Wesco-lastekaubad-Equa-02