Wesco-lastekaubad-Equa

Alates 1998. aastast on EQUA OÜ Prantsusmaa firma Wesco ainuesindajaks Eestis. Wesco toodete valikus on üle 6000 lastele mõeldud mänguasju ja rehabilitatsiooni- ning tegevusvahendeid. Lisaks leidub kataloogis hulgaliselt laste arendavaid mänge ja mängutubade mööblit ning sisustust. Tooted on enamjaolt mõeldud lastele suunatud kasvatus-, ravi- ja õppeasutuste töö kergendamiseks.

Wescol on ilmunud UUS mahukas (1000 lk) 2020. aasta toodete kataloog, mis on eelkõige suunatud 0-12 aastastele lastele. Nagu kataloogi tiitel “Raising children to raise the world” viitab, keskendutakse eelkõige laste õppimise ja arenguga seotud vahenditele. Samas leiab kataloogist jätkuvalt ka enamike traditsioonilisi Wesco tooteid.

Lähema huvi korral võtke palun ühendust Equa müügiosakonnaga tel. 7 384 444 või saatke meile oma andmed info@equa.ee ja me saadame Teile Wesco toodete kataloogi. Kataloogi soovis märkige ära ka oma telefoninumber, sest kataloog on väga mahukas ja ei pruugi Teie postkasti mahtuda. Lastega tegelevatele asutustele on kataloogi saatmine tasuta.

Wesco tooteid müüme ainult juriidilistele isikutele.

Wesco online kataloogiga saate tutvuda SIIT

NB! Tellitud kaupa ei saa tagastada!

Wesco hinnakirja leiate SIIT
Wesco tooteid toome maale tellimuse alusel. Tellimuse aeg varieerub 2-7 nädala vahel, sõltuvalt hetke tellimuste seisust.

Wesco-lastekaubad-Equa-02