Wesco-lastekaubad-Equa

Alates 1998. aastast on EQUA OÜ Prantsusmaa firma Wesco ainuesindajaks Eestis. Wesco toodete valikus on üle 6000 lastele mõeldud mänguasja ja rehabilitatsiooni- ning tegevusvahendi. Lisaks leidub kataloogis hulgaliselt laste arendavaid mänge ja mängutubade mööblit ning sisustust. Tooted on enamjaolt mõeldud lastele suunatud kasvatus-, ravi- ja õppeasutuste töö kergendamiseks.

Wescol on ilmunud UUS mahukas 2022. aasta toodete kataloog, mis on eelkõige suunatud 0-12 aastastele lastele. Nagu kataloogi tiitel “Raising children to raise the world” viitab, keskendutakse eelkõige laste õppimise ja arenguga seotud vahenditele. Samas leiab kataloogist jätkuvalt ka traditsioonilisi Wesco tooteid.

Lähema huvi korral võtke palun ühendust Equa müügijuhiga tel. 7 384 444 või saatke meile oma andmed info@equa.ee ja me saadame Teile Wesco toodete kataloogi. Kataloogi soovis märkige ära ka oma telefoninumber, sest kataloog on väga mahukas ja ei pruugi Teie postkasti mahtuda. Lastega tegelevatele asutustele on kataloogi saatmine tasuta.

Wesco tooteid toome maale tellimuse alusel. Tellimuse tarneaeg varieerub 2-7 nädala vahel, sõltuvalt hetke tellimuste seisust.

Wesco tooteid müüme ainult juriidilistele isikutele!

NB! Tellitud kaupu ei saa tagastada!

Wesco online kataloogiga saate tutvuda SIIT.

Wesco hinnakirja leiate SIIT.

Wesco-lastekaubad-Equa-02