EQUA on asutatud 1995 aastal vendade, Tanel ja Janno Joosti, poolt. Kahe töötajaga väike-ettevõttest on tänaseks arenenud Eesti üks suurimaid meditsiinitehnika ja invatoodete valmistajaid. Firma toodangust läheb üle 70% ekspordiks, põhiliselt Saksamaale, Inglismaale, Soome ja Rootsi. Tootmine asub Tartus 1700 m2 suurustes tootmisruumides.

EQUA missiooniks on pakkuda ravi- ja hooldusasutustele parimaid lahendusi tööruumide sisustamisel ja töövahendite valikul. EQUA kaubamärgi all valmistatakse laias valikus meditsiinitooteid alates invatualeti sisustusest ja massaažilaudadest ning lõpetades palatimööbli ja käimisabivahenditeni. 2016 aastast toodab ettevõte ka veterinaariamööblit, mida turustatakse Ergo-Vet kaubamärgi all.

Omatoodangu valmistamise kõrval kasutab ettevõte oma laia valikuga tootmistehnoloogiat ka metalli- ja polsterdustöödealaste allhanketööde tegemiseks.

EQUA omanikud võtavad aktiivselt osa firma igapäevatöö juhtimisest ja peavad oluliseks oma klientide väärikat teenendamist.

 

Euroopa Regionaalarengu Fondi toetus

4.oktoobril 2017. aastal võttis EQUA ette ambitsioonika 3 aastat kestva ettevõtte tootearenduse plaani, mille elluviimiseks taotleti kaasrahastamist 288 000 euro ulatuses Ettevõtluse Arendamise Sihtasutusest. Heaks kiidetud “Equa Arenguplaani” nr. EU51846 toetatakse Euroopa Regionaalarengu Fondist läbi ettevõtte arenguprogrammi toetusmeetme. Pikaajalise arenguplaani raames arendab ettevõte mitu innovaatilist ja kõrgema lisandväärtusega füsioteraapia vahendit ning veterinaaria toodet. Lisaks suurendatakse oluliselt ettevõtte ekspordivõimekust välisturgudel.

Ärieetika

Usume, et ärieetikast lähtumine on firma edu aluseks. EQUA ärieetika väärtusi kannavad edasi nii meie ettevõtte omanikud kui ka töötajad.
Firma maine on meie jaoks väärtuslikuim vara ja see määrab meie igapäeva käitumise suhetes klientide, tarnijate, koostööpartnerite, töötajate ja avaliku võimu esindajatega.
Peame oluliseks püüelda meie klientide parima teenenduse poole, olla ausad oma tegudes ja täpsed oma lubadustes.

Meeldivat koostööd soovides,

Tanel Joost

juhataja
EQUA OÜ

Koostööpartnerid

Suhetes partneritega väärtustame avatust ja usaldusväärsust. Meil on hea meel, et oleme leidnud endale koostööpartnerid, kes jagavad samu väärtusi.

Kõik invatualeti sisustus müügil:
Feb Sanitaartehnika AS
www.feb.ee
E-mail: feb@feb.ee

Massaažilauade alane koostööpartner:
M.I. Massaažikool OÜ
E-mail: tiina@massaaz.ee

Meditsiinitoodete koostööpartnerid:

ITAK OÜ – info@itak.ee, INVARU OÜ – info@invaru.ee

Semetron – semetron@semetron.ee, Depile OÜ – info@depile.ee

Mediq Eesti OÜ – mediq@mediq.ee ja paljud teised.

Füsioteraapia teenuse osutaja:
FYSIOTIKKER / Hanno Tikkerbär OÜ
www.fysiotikker.com
E-mail: hanno@fysiotikker.com

Välispartnerid:
Ettevõttel on mitmeid häid koostööpartnereid ja kliente Soomes, Rootsis, Norras, Inglismaal, Lätis ja Saksamaal. Soovi korral küsige referentse tanel@equa.ee