Meist

EQUA on 1995. aastal asutatud tootmisettevõte. EQUA missiooniks on ergonoomiliste ja multi-funktsionaalsete toodete valmistamine veterinaaria kliinikutele. EQUA tooted on inspireeritud innovatsioonist ja tipp-tehnoloogiast.

EQUA brändi kontseptsioon tuleneb „Ergonomy“ ja „QUAlity“ mõistetest püüeldes veterinaaride töökeskkonnas parimate lahenduste ja toodeteni.

Ärieetika

EQUA on pere-ettevõtte, mille juhtimises osalevad juba kaks generatsiooni. EQUA reputatsioon ja usaldusväärsus on meie suurim vara, mis määrab meie igapäeva käitumise suhetes klientide ja tarnijatega. Kompromissitu ärieetikast lähtumine on EQUA igapäeva töö lahutamatu osa. Me peame seda oma pere-ettevõtluse eduloo lahutamatuks ja oluliseks osaks.

Firmast

EQUA valmistab mitmeid erinevaid tooteid meditsiiniasutustele ja veterinaaria kliinikutele. Toodete valikust leiab operatsioonilaudu, instrumentide kärusid ja läbivaatuslaudu, aga ka massaažilaudu, patsiendi tõstukeid ja muud meditsiinimööblit. EQUA tooteid turustatakse üle kogu Euroopa. Veterinaaria toodete eksklusiivne edasimüüja Euroopas on iM3 Ltd.

Partnerlus

Pere-ettevõttena väärtustame mitte-formaalseid ja avatud ärisuhtlust. Meil on väga hea meel, et meil on palju kohalike ja rahvusvahelisi koostööpartnereid, kes jagavad meiega samu väärtusi. Me oleme neile kõigile väga tänulikud!