• Metallitööde täisteenused

  • Prototüüpidest seeriatoodanguni

Firmast

EQUA on alates 1995 aastast tegelenud meditsiinitehnika komponentide ja haiglamööbli tootmisega, olulise rõhuasetusega ekspordile. Lai valik tootmistehnoloogiat nii EQUAs kui ka selle tütarettevõttes AFTERONE võimaldab pakkuda metallitööde alast täisteenust alates CNC-treimisest kuni traditsiooniliste metalli allhanketöödeni.
Ettevõtte põhilisteks klientideks on rahvusvahelised meditsiinitehnika tootjad skandinaaviast ja ka kohalikud firmad. Kogemused kõrgete nõudmistega meditsiinitööstuses on andnud vajalikud teadmised ja kogemused pakkumaks kvaliteetset teenust iga sektori jaoks.
Enamike pika-ajaliste koostööpartneritega on firmas sisse seatud Just-in-time tarnesüsteem, mis pakub suuremat lisandväärtust kliendi tootmisahelas.

EQUA teenused on kõrgelt hinnatud mitmete edukate skandinaavia kontsernide poolt. Esitame meeleldi referentse ülaltoodud väite toetuseks.

Kvaliteetne keevis on allkirjaks teie tootel!

EQUA tootmine asub 1700 m2 ruumides, Tartus. Lisaks tootmisruumidele on firma kasutuses laoruumid Just-in-time tarnete jaoks ja ka toodete testimiseks ning komplekteerimiseks mõeldud ruumid.

Tootmistehnoloogia

TIG, MIG ja alumiiniumi keevitus
CNC-trepingid (lati etteandja ja aktiivinstrumentidega)
CNC- ja poolautomaatlintsaag
Traditsioonilised freesimise, puurimise, keermestamise ja lihvimise pingid Eksentrikpressid (25T, 40T)
CNC ja NC plekipainutuspingid
Plekilõikuse giljotiin
Vineeri- ja poroloonilõikuse pingid jm. polsterduse töövahendid
Eraldatud mustmetalli ja roostevaba metalli töötlemise ruumid
Toodete komplekteerimise ruumid.

CNC treimine


CNC

CNC

CNC

CNC


EQUA tootmishoones asuva tütarettevõtte Afterone seadmepargiks on lati etteandmise mehanismide ja aktiivinstrumentidega CNC-treipingid, mis võimaldavad teostada ka mitmeid keerukaid freesimise operatsioone.
Afterone tootmine on efektiivselt korraldatud, mis võimaldab klientidele pakkuda hea hinnatasemega teenust. Töötlemise hind pole, aga olulisim aspekt, mida firma kliendid väärtustavad. Täpistöö puhul peetakse olulisemaks täpseid tarneid, oskusliku lõppviimistlust ja pakkimist ning tähtaegadest kinnipidamist, millele Afterone’s suurt rõhku pannakse.
Kvaliteedi tagamiseks on Afterone’l väljatöötatud kvaliteedijuhtumise süsteem, mis sisaldab enamike ISO 9001:2008 protseduure.

Afterone’l on oluline roll EQUA tootmise alasel täisteenenduse paketis, cnc-detailide kiire ja paindlik valmistamine võimaldab firmal hoida kontrolli all tarneaegu ja tegeleda prototüüpimisega.

Metallitööd


EQUAl on pika-ajaline kogemus nii tavaterase kui ka roostevaba terase töötlemisel. Põhirõhuks on kõrge kvaliteedi ja lisandväärtusega toodete või nende komponentide valmistamine.
Põhilisteks allhanketöödeks on kliendi spetsifikatsioonide järgi meditsiiniseadmete (nt. operatsioonilauad, ja laboratooriumi seadmed) komponentide või valmistoodete valmistamine, aga ka lihtsamate tööde teostamine.
EQUA konkurentsieelis rajaneb oskuslikes ja lojaalsetel töötajatel ning aastate pikkusel kogemusel. Lai tootmistehnoloogia valik, fokusseeritud ja avatud suhtlemisstiil klientidega on kõrgelt hinnatud EQUA koostööpartnerite poolt.

Metal works

metalwMetal worksrks2

Metal works

Metal works

Prototüüpide valmistamine


Prototyping

Prototyping

Prototyping

Prototyping


EQUA on paljudel oma klientidel aidanud ideid elluviia ja toodete prototüüpe valmistanud. Alates 1995 aastast on välja töötatud üle 100 erineva toote. Kuigi firma põhitegevuseks ei saa pidada prototüüpide valmistamist on selle võimaluse olemasolu täisteenendusele lisaväärtust pakkunud.
Lai tehnoloogia valik võimaldab valmistada erinevaid metallkonstruktsioone ja valmistooteid. Pinnatöötluse teenused (nt. elektropoleerimine, kroomimine, tsinkimine, anodeerimine) ja elektroonikatööd ostetakse teenusena sisse kohalikelt ettevõtetelt.

Polsterdustööd


EQUA on polsterdustöid teinud alates 1997 aastast. Firmas on polsterdustöödele spetsialiseerinud 7 vastava ettevalmistuse ja kogemusega töötajajat. Allhanketöid tehakse suurtele meditsiinitehnika tootjatele Skandinaavias.
Tootmises on üle 200 erineva mudeli alates lihtsatest läbivaatuslaua polstritest lõpetades keerukate tikandõmblusega polstriteni.

EQUA valmistab polstreid läbivaatus-, teraapia- ja massaažilaudadele jm. seadmetele ja teostab ka nende vahetustöid.


 
Upholstering

Upholstering

Upholstering

Upholstering

Kontakt

EQUA OÜ

Janno Joost
E-mail: janno@equa.ee
Tel: +372 565 1040
Fax: +372 740 9331


Aadress:

EQUA OÜ
Lembitu 8, 50406 Tartu


janno