Integralift 230

Integralift 230

Küsi hinda!

Integralift toob esile patsiendi väärikuse ja mitte abivahendi!

Innovaatiline ja maailmas ainulaadne patsiendi tõstmise seade disainitud integreeruma ümbritseva ruumiga, olgu selleks siis magamistuba, palat või hotelli tuba. Integralift 230 TM pakub inimestele diskreetse abivahendi mida nad vajavad, jättes neile keskkonna hubasuse, mida nad soovivad.

Integralifti kogu tõsteseade on peidetud seinakappi. Kapi disaini ja värvitoonid saab valida sadade erinevate lahenduste hulgast tehes selle ideaalseks lahenduseks kodudes, hotellides või mujal, kus on oluline ruumi hubasus ja inimesesõbralikkus.

Integralifti saab paigaldada erineva kõrguse ja seina tugevusega ruumidesse. Toodetakse nii parema kui ka vasaku käelist mudelit.

Integralift on automaatse laadimissüsteemiga 24V lingtõstuk mille lingud ja pult asuvad seinakapis. Tõstuk on alati tööks valmis, kõik vajalikud lisseadmend on alati käepärast. Tõstuk töötab ka voolukatkestuse puhul, sest tõstmine toimub akude pealt.

Tõstuki tõstevõime on 230kg.

Integralift on väljatöödetud Norras ja toodetakse Eestis, EQUA OÜs.

Põhilised tõstemoodulid ja elektroonika valmivad seeriatootmises, kuid Integralifti seinakappi saab kujundada täpselt nii nagu soovitakse. Juurde saab lisada nii kohtvalgusteid, gaasi ja elektri väljavõtteid ja palju muud, mis kuuluvad igapäevaselt tervishoiu vm asutuse keskkonda.

Vastab standartitele: ISO 10535:2006(E) ja  IEC 60601-1 2007

CE sertifikaat.

Tutvu tootega:  Integralift video

  • Lisainfo
    Lisainfo

Lisainfo

Tõsteraadius

1,5m

Kiirus

50-70mm/s

Aku

24V/4,5Ah

Tõstevõime

230kg